Na czym polega marketing internetowy

Na czym polega marketing internetowy

Ponad 2 miliony amerykańskich rodzin, które znalazły się być mało prawdopodobne, statystyka, jak stopy wykluczenia nadal rakieta, nawet powodując niektórzy kredytodawcy na porażkę. Fannie Mae i Freddie Mac potrzebne „bail-out” z siebie od rządu. Robi się źle z kolejną falę foreclosures powinna rozpocząć się w 2009 roku.

Wiele z nich będzie płatna kredytobiorców Option ARM. To Negatywna amortyzacja pożyczki, które były bardzo popularne w ciągu ostatnich 5 lat. Nie zdziw się, jeśli Kongres przechodzi ustawę, aby zapobiec tych pożyczek od ich sprzedażą nieświadomych kredytobiorców w najbliższej przyszłości.

Pay Opcja Arm pochodzi z 4 opcji płatności każdego miesiąca. „Minimalny” (neg AM) płatności, odsetki tylko 30-lat (kapitał i odsetki) i 15 lat (kapitał i odsetki). Minimalne miesięczne płatności jest negatywny amortyzacji i została oparta na stopie zwiastuna dowolnym miejscu pomiędzy 1% – 4,25%. Większość kredytobiorców uzyskać taką pożyczkę, i może sobie pozwolić tylko minimalną ujemna amortyzacji miesięcznych płatności. tylko odsetki, 30-lat stała i 15 lat stałe płatności są oparte na cokolwiek Indeks pożyczka została oparta na takich jak LIBOR, COFI, CODI, MTA, itp, powiększonej o marżę dając Ci w pełni indeksowane stawki. Zwykle pełni indeksowane stopa (indeks + marża) rozumie się stopę procentową w dowolnym miejscu od 7% – 9%, przy czym większość jest bliżej wyższym 8% -9%. Dlatego większość kredytobiorców zapłacił minimalny negatywny płatności amortyzacyjnej w wysokości 1%, co dało im znacznie mniejszą zapłatę – ale zwiększenie równowagi hipotecznych z każdej płatności.

Wiele osób nie zdaje sobie z określeniem „przekształcenia” i dlatego nie może być świadomi, że mogą być one w obliczu wykluczenia z powodu tego „przekształcenie” funkcja wbudowana w ich kredytu płatna opcja Arm.

– autor artykułu

Author: naszabochnia.pl

Share This Post On