Gdzie szukac ogloszen lokalnych

Gdzie szukac ogloszen lokalnych

Aby zakwalifikować się do niskich stóp hipotecznych Twój DTI powinien być na poziomie lub poniżej 41%. Tylko konta, które są obrotowe w kierunku licznik długu w relacji do dochodów, więc nie licz rachunków telefonicznych lub innych rachunków.

Loan To Value: Aby uzyskać najlepsze ceny kredytu do wartości powinna wynosić 80% lub mniej wartości szacunkowej. Jako przykład, jeśli twój dom był wart $ 100000, to powinieneś pożyczyć nie więcej niż $ 80.000. Jak kredytu do wartości wzrasta więc stopę procentową.

Kwoty rezerw: Twoje rezerwy pieniężne są zasadniczo można uzyskać dostęp w sytuacjach awaryjnych. Więc dowiedzieć na rachunkach, takich jak IRA, 401k oszczędności sprawdzających i żaden inny rachunek można zlikwidować szybko. Tak długo, jak masz tyle w rezerwie na pokrycie kosztów 3-6 miesięcy powinno być w porządku

Hipoteka Historia płatności: Posiadanie terminowe płatności hipotecznych z NO 30 dzień po terminie płatności ma kluczowe znaczenie dla coraz zatwierdzone do niskich stóp procentowych. Nawet z jednym 30 dzień zwłoki nie zostaną zatwierdzone.

Mimo że istnieją bardziej zmienne są to te , które wykonują większość masy, kiedy system jest określenie, czy kwalifikujesz się do zgodnego zatwierdzenia pożyczki.

– autor artykułu

Author: naszabochnia.pl

Share This Post On