Jak znalezc korepetytora w okolicy

Jak znalezc korepetytora w okolicy

Pre-Zawiadomienie o potencjalnych domyślne, znany również jako Pre-Wykluczenie przewodami, są bardzo skutecznym narzędziem do znalezienia zmotywowanych sprzedawców z kilku powodów. Najpierw porozmawiajmy o różnicy między pre-Zawiadomienie o Domyślny ołowiu (Pre-NOD ołowiu) oraz obwieszczenia niewypłacalności (NOD) ołowiu.

NOD ołów jest ktoś, kto jest zamknięty na. Specyficzny proces wykluczenia różni się od stanu, ale ogólny proces jest, że bank złoży dokumenty z powiatu, a informacja ta staje rejestrów publicznych. Od NOD są rejestrów publicznych, nie będzie dużo inwestorów stykające ten właściciel domu, aby spróbować kupić dom, zanim przejdzie na aukcji.

Pre-NOD są ludzie, którzy są 30, 60 lub 90 dni późno na kredyt hipoteczny. Są to ludzie, którzy mogą mieć niedawno przebytym zdarzenie zmienia życie, takich jak jest zwalnianych z pracy lub rozwodzie. Inni są ludzie, którzy po prostu przez dłuższy siebie, gdy zakupiony zamieszkania. Są to ludzie, którzy spóźnią się na ich płatności, ale nie są jeszcze w wykluczenia. Oznacza to, że informacje te nie są powszechnie znane, a inwestorzy z wykorzystaniem tej listy będą miały o wiele mniej konkurencji dla właściwości niż mieliby z listy NOD.

Ludzie, którzy spóźnią się na ich hipotecznych i nie mają środków, aby doprowadzić go prąd zazwyczaj mają kilka opcji na to, co zrobić. Mogli ogłosić upadłość lub mogą pozwolić ich dom jest zamknięty na. Innym, i zazwyczaj najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem dla właścicieli, jest sprzedać dom, zanim dostanie się do wykluczenia i zlicytowane. Wiele osób na liście ołowiu Pre-NOD zrozumie ich sytuację i że sprzedaje swój dom, zanim przejdzie do wykluczenia jest opcja, która daje im największą kontrolę nad tym, jak rzeczy są obsługiwane i ogranicza wpływ na ich kredytu.

– autor artykułu

Author: naszabochnia.pl

Share This Post On