Ocena kredytowa – na czym polega

Ocena kredytowa - na czym polega

Za każdym razem gdy właściciel domu refinansuje kredyt hipoteczny zawsze chcą najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych mogą potencjalnie kwalifikują. Chociaż niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych są reklamowane wszędzie kwalifikujących się do nich jest trochę bardziej zaangażowani po prostu wystarczy stosowanie i uzyskanie kredytu. Więc jeśli zastanawiasz się, jakaż za wynik potrzebny jest niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych czytaj dalej i dowiedzieć się, jak stopa procentowa jest ustalana.

Głównym błędem jest przekonanie, że kredyty hipoteczne są oparte wyłącznie na zdolność kredytową. Po części jest to prawda, a ostatnio wielu kredytodawców są wymagające ocenę kredytową w wysokości 680 lub wyższej, aby uzyskać najlepsze ceny. Nawet wiele hurtowych kredytodawców FHA chcą teraz wynik 580 kredytowej dla kredytobiorców. Ale nawet jeśli masz dobry kredyt będzie trzeba jeszcze spełniać pewne podstawowe kryteria, aby uzyskać możliwie najniższe oprocentowanie kredytów hipotecznych.

Podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny kredyt hipoteczny lub kredyt broker urzędnik będzie zbierać dane od ciebie takich jak ostatnie odcinki wypłat, bankowych i finansowych sprawozdań i ostatnie 2 lata deklaracji podatkowych. Będą one również zamówić oceny właściwości dla domu w celu określenia wartości rynkowej. Dzięki tym informacjom Twój scenariusz kredytu mogą być uruchamiane za pośrednictwem automatycznego systemu subemisję. System ten będzie patrzeć na wielu zmiennych i wydać zgodę lub odmowę kredytu oparte na tych zmiennych. Więc co dokładnie ma zautomatyzowany system zwracać uwagę?

Stosunek zadłużenia do dochodowy: Jest to obliczenie matematyczne i jest całkowity dług podzielony przez swojego dochodu brutto.

– autor artykułu

Author: naszabochnia.pl

Share This Post On