Jak kupic mieszkanie w okolicy

Jak kupic mieszkanie w okolicy

Poprzez połączenie kredytu z konta czekowego, można wykorzystać te leniwe, bezczynne dolarów, które siedzą w swojej kontroli lub konta oszczędnościowego na koniec każdego miesiąca i umieścić je użyć dla ciebie kredytu w formie płatnego dół zleceniodawcy. Każdego miesiąca zacząć od niższego salda kredytu, a ponieważ wypłata oparta jest na co dzień bilansu, płacisz mniej odsetek co miesiąc. Rozważmy następujący przykład: Weźmy samo 200.000 $ użyliśmy w poprzednim przykładzie. Załóżmy też zrobić 4.000 $ miesięcznie dochodu netto oraz, że płacisz w sumie $ +3.200 w bony każdego miesiąca, w tym ci hipotecznych płatności. Pozostaje ci $ 800 A miesiąc pozostały. Wpłacisz swoje wypłaty na swoje konto czekowe jak zwykle i po rachunki są płacone, to $ 800, który byłby siedział w sprawdzanie konta nic nie robi, a teraz siedzi w swojej hipoteki. Zacząłeś z salda kredytu w wysokości $ 200.000, ale teraz, po zaledwie jeden miesiąc, to zawdzięczam $ 199200. I to właśnie następny miesiąc płatność zostanie oparty off. Powtórz to jeszcze 5 razy, a co zajęłoby ci 29 miesięcy do czynienia z 30 roku stacjonarnej, teraz zajęło ci zaledwie 6. Najlepsze jest jednak to, co miałoby kosztować $ 33.000 w interesie, a teraz zostało ścięte po prostu pod 7000 $. Czuć się lepiej? To staje się jeszcze lepszy.

Ponieważ jest to konto czekowe, można uzyskać dostęp do pieniędzy w ten sam sposób normalnie z konwencjonalnym konta czekowego. Nieograniczony sprawdza on-line Bill Pay, ATM oraz karty debetowej mogą być stosowane do uzyskania dostępu do gotówki lub zapłacić rachunki. Pożyczka ta jest doskonałym narzędziem dla tych, którzy chcą, aby ich dom płaci się w czasie o połowę krótszym, odwrotnej hipoteki i inwestorów szukających gromadzić gotówkę, jednocześnie oszczędzając 5% – 8% w interesie każdego miesiąca.Podczas sprawdzania konta hipotecznych może być doskonałym narzędziem dla niektórych, to nie jest dla wszystkich i nie każdy może się zakwalifikować. Twoje pieniądze powinny pracować dla Ciebie, a nie banki.

Tyler Berry jest broker kredytów hipotecznych z zespołu Masters hipotecznych w Folsom, Kalifornia. Pracował jako Realtor, jak broker kredytów hipotecznych z tym ostatnim jest jego pasją. Obecnie skupia się wyłącznie na głównym finansowania i możliwości inwestycyjnych. Aby uzyskać więcej informacji na kredyt hipoteczny Kontrola Konta lub coś innego w domu finansów, wysłać go w tyler.berry@mac.com

– autor artykułu

Author: naszabochnia.pl

Share This Post On