Kredyt hipoteczny – czy sie decydowac

Kredyt hipoteczny - czy sie decydowac

Jest to znacznie bardziej subiektywne pytanie, niż ja jestem pewien, że mieli nadzieję, że to będzie, ale mogę przygotować grunt wyszło na to, co potrzebuje kredyt się o kredyt hipoteczny i jakie parametry będą w niektórych różne okoliczności.

Przede wszystkim, jeśli ocena jest ponad 720, masz doskonałą ocenę, i są naprawdę dobre, aby przejść! Kredytodawcy będą zadowoleni z tobą pracować, i trzeba będzie bardzo łatwy czas rzeczy. Rozejrzeć się za najlepszych stóp procentowych, bo trzeba naprawdę być oferowane coś wielkiego.

Ludzie, którzy mieszczą się między 680 i 720 nadal będzie miał jakieś wielkie szanse na niskim poziomie, nie jest to najlepszy możliwy zwykle, ale nadal świetnie.

Jeżeli jesteś powyżej 600, lecz poniżej 680 nadal można na ogół znaleźć dobry kredyt. Będziesz chcą podkreślić swoje inne atuty finansowych, jednak. Na przykład, będą pytać, jak długo żyłeś w bieżącej zamieszkania, mieszka w tym samym miejscu i pracy u tego samego pracodawcy przez dłuższy okres trwałości Show Time, którego kredytodawca będzie zależy. Mając zdrowego dochodów i budżet, który będzie w stanie pozwolić sobie swoje miesięczne płatności jest również inny dobrą wytrzymałość.

Twój dochód do wskaźnika zadłużenia jest kolejnym ważnym czynnikiem, więc jeśli masz wysokie salda na karcie kredytowej, czy niespłaconych kredytów, zwracając je w dół, jeśli nie całkowicie, przynajmniej częściowo, pomoże to samo spojrzeć do pożyczkodawcy, jak również przyczynić się do poprawy Twój wynik!

Z wynikiem między 500 a 600 opcje kredytu mieszkaniowego będą o wiele mocniej. Oczywiście im wyższa wpadniesz w tym zakresie, tym lepiej. Zawsze można ubiegać się o subprime lub złych kredytów, kredyty mieszkaniowe, ale najpierw proponuję próbuje podkreślać inne czynniki, o których wspomniałem powyżej, próbując znaleźć tradycyjny kredyt, a twoje stopy procentowe będą wyższe niż będą inaczej. Trzymać się nadziei, a gdy wszystko inne zawiedzie, odczekać chwilę i spróbować poprawić swój rating!

Wszystko poniżej 500 będzie niestety za prawie niemożliwe do wykorzystania na znalezienie kredytu mieszkaniowego.

Krótka odpowiedź na jakaż wynik trzeba znaleźć hipotecznych jest to, że to zależy od tego, co pożyczkodawca szuka w szczególności, ale powyższe daje więcej szczegółów na temat dostępnych opcji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co wszystkie te liczby oznaczają sprawdzeniu Credit Score skali lub przeczytać o tym, co niższe wyniki będzie Ci o niskich pożyczek kredytowej gości.

– autor artykułu

Author: naszabochnia.pl

Share This Post On