Jak kupic samochod w okolicy

Jak kupic samochod w okolicy

Więc scrimped i zapisywane i znalazł sposób, aby kupić swój pierwszy dom. Jesteś dumny z faktu, że twoje wysiłki zostały zarobione Ci znaczną zaliczkę, co pozwala uzyskać mniejszy kredyt, aby zapłacić za dom. Znajomi wam uzyskać tylko odsetki kredytu lub krótkotrwała ARM. „Ceny są znacznie lepsze,” mówią ci „, a może po prostu refinansować przed dostosowuje.” Chociaż może to być kuszące, nie jesteś manekina. „Tylko głupiec by dostać coś innego niż 15 lub 30 lat stałym!” Nadal można usłyszeć słowa swojego ojca poradnictwo o zakupie.

Nie do końca jest w stanie pozwolić sobie na zapłatę 15 lat, należy zdecydować się na 30 lat i nie może być szczęśliwsza. Twoja ocena jest dobra, twoja stawka jest stała, a płacicie swój dom z każdej płatności. Zrobiłeś mądrą rzeczą. , , dobrze? Chociaż prawdą jest, że 30 lat stałym daje Ci spokój, że kredytu nie dostosuje, istnieje poważna wada, że ??większość ludzi widzi, ale po prostu nie zrozumieć wystarczy coś zrobić. Czy kiedykolwiek wziął czas podliczyć, ile to spokój faktycznie kosztowało?

Rozważ to: a $ 200000 kredytu z 30 lat stałym oprocentowaniu 7% trwa 29 miesięcy i kosztuje wam szczęka spada $ +33.000 w interesie prostu spłacić jedynie $ 5.000 zleceniodawcy. Nie wierzysz mi? Znajdź żadnego kalkulatora amortyzacji i przekonaj się sam. Nie wydaje się bardzo fair, prawda? Bądźmy realistami na ten temat. Wszyscy wiemy, że banki podejmują sporo ryzyka w loaning setki tysięcy dolarów. Oni zasługują na rekompensatę za ich ryzyka, ale $ 33.000 twój $ 5000 ?! A to dopiero pierwszy 29 miesięcy – przez cały okres kredytowania (30 lat), która $ 200000 będzie faktycznie kosztować w sumie $ 479000 !!! Wiem, że to trudne, ale pigułka do przełknięcia odpocząć, istnieje lepszy sposób. , , Wprowadź konto czekowe hipotecznych.

– autor artykułu

Author: naszabochnia.pl

Share This Post On